Ušetrite ešte viac so zľavovými kupónmi

Napriek nízkym cenám tovaru a poštovného môžete pri nákupe cez AliExpress ušetriť ešte viac využitím zľavových kupónov. Tie nájdete na rôznych internetových stránkach propagujúcich stránku AliExpressu. Hodnoty kupónov sú rôzne, na niektorých môžete nájsť 5 či 10% zľavu, na iných zasa omnoho vyššiu zľavu, ktorá je však často obmedzená na určitý druh tovaru.

Druhy kupónov:

Kupóny sú tvorené zľavovým kódom, ktorý musíte vložiť pri dokončovaní objednávky v pokladni. Uložené kupóny nájdete v sekcii „My coupons“ (Moje kupóny) vo vašom užívateľskom profile. Nezabudnite na ne, ich platnosť je totiž spravidla časovo obmedzená.

AliExpress „Promo Codes“ (Promo kódy)

Kódy a zľavy Promo kódov, nájdete napísané pod cenou pri konkrétnych produktoch a použiť ich môžete pri platení daného produktu.

aliexpress.com - uplatnenie kupónov

Zdroj: service.aliexpress.com

AliExpress Day

Aj AliExpress má svoj sviatok, je ním „AliExpress Day“. Počas tohto špeciálneho dňa môžete na AliExpresse nakúpiť tisícky výrobkov ešte výhodnejšie, ako ste zvyknutý. Produkty nakúpite doslova za pár centov. AliExpress Day sa v Číne koná každý rok 11. novembra, kvôli časovému posunu si ho ale u nás môžete vychutnať už o deň skôr.

aliexpress.com - Day

Zdroj: vasekupony.sk

Nakupovať

Design & Developed by Market.sk