Registrácia

Ak chcete na AliExpresse nakupovať, je treba sa najprv zaregistrovať. Registrácia prebieha rovnako, ako na iných webových stránkach tohto typu. Webová stránka AliExpressu je v angličtine, takže najlepšie je mať aspoň nejaké základy angličtiny. Ak žiadne nemáte, tak môžete postupovať podľa tohto návodu a nechať si stránku AliExpressu jednoducho preložiť. Ak neviete ako sa máte zaregistrovať, postupujte podľa tohto jednoduchého návodu v troch krokoch:

Postup registrácie

KROK 1.

Ukážte kurzorom myši na ikonku človeka a keď sa vám zobrazia možnosti, kliknite na tlačidlo „Join Free“ (Pripojte sa zdarma).

aliexpress.com - krok 1.

Zdroj: ali-express.sk

KROK 2.

Ak máte účet na Facebooku, skráťte si cestu a kliknite na „Sign up using Facebook“ (Zaregistrujte sa pomocou Facebooku). Ak účet na Facebooku nemáte, vyplňte polia v tomto poradí:

Kliknite na tlačidlo „Create Your Account“ (Vytvor si účet).

aliexpress.com - krok 2.

Zdroj: ali-express.sk

KROK 3.

Skôr ako odošlete svoj e-mail uistite sa, že ste zadali správnu e-mailovú adresu, aby ste dostsali potvrdzovací e-mail a prípadne následne všetky e-maily a správy ohľadne nákupov a doručenia tovaru. Ak ste vyplnili všetko správne a uviedli ste aj svoju e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii alebo pod ktorou máte založený účet na Facebooku, dostanete na ňu potvrdzovací e-mail. Nezabudnite skontrolovať priečinok nevyžiadanej pošty alebo spamu, ak by ste nedostali overovací e-mail, ktorý máte dostať automaticky.

Po obdržaní e-mailu kliknite na tlačidlo „CONFIRM MY EMAIL ADDRESS“ (Potvrdiť moju e-mailovú adresu).

aliexpress.com - krok 3.

Zdroj: ali-express.sk

Nakupovať

Design & Developed by Market.sk